Головним героєм є молодий хлопець на ім’я АРІ, він проживає в Берліні і вже багато років займається шпигунською діяльністю. За службовим обов’язком він зобов’язаний вести подвійне життя, тому друге його ім’я Ханс Хофман. Поки у Арі немає особливо важливих і небезпечних завдань, то він є Хансом і займається бізнесом. Таке життя йому до смаку, він може дозволити собі все, що завгодно, але залишати Берлін без дозволу начальства не має права. Арі зобов’язаний про все доповідати своєму керівництву, тому особисте життя у нього не складається, адже складно перебувати в сімейному колі, коли тебе зривають пізно вночі на чергове завдання.

Головний герой сподівався, що до кінця року у нього не буде важливих операцій, але раптово керівництво запросило його до себе в штаб. Арі відправляється до начальства і дізнається, що його завданням є дістатися до Сирії і знайти там інформатора агентури. Даний інформатор дуже важливий для агентства шпигунів, тому необхідно, щоб його життя було в цілості й схоронності.

За деякими даними персонажу загрожує величезна небезпека, його життя незабаром обірветься, якщо Арі не врятує чоловіка разом з його родиною. Фільм Дамаське укриття (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Деніел Дж. Берк
Актори: Джонатан Різ Майерс, Олівія Тірлбі, Юрген Прохнов, Навід Негабан, Ігал Наор, Джон Херт, Цахи Галеві, Вольф Калера, Сельва Расалінгам, Нета Ріскін