Шестеро учнів з провінційного канадського містечка напередодні випускного заходу відправляються в незвичайну подорож. Буквально кілька днів тому один з учасників експедиції побачив ролик в інтернеті, що спростовує містичне зникнення підлітка в будинку на Кірбі-роуд. Хлопці настільки захопилися ідеєю викрити чутки, що стосуються загадкової будови, що готові пропустити наближається святкова подія з нагоди закінчення школи. Пізно ввечері команда дослідників прямує в старовинний особняк, в якому за переказами місцевих жителів мешкають приведення. Вони набрали провіанту, щоб безпроблемно провести цілу ніч в очікуванні паранормальних явищ.

Спочатку хлопці підбадьорювали себе анекдотами і веселими історіями з особистого життя. Однак після півночі в будинку стали відбуватися незрозумілі явища. Скоро всім було вже не до сміху. Коли ж молоді люди стали по одному пропадати, то жах скував їх розум і кінцівки. Стало зрозуміло, що зникнення відбуваються в певній послідовності, і можливість залишитися в живих є не у кожного.

Секрет прояви таємничих сил розкриється тільки вранці, коли діти будуть вже на межі божевілля від того, що сталося. Фільм Будинок з привидами на Кірбі-роуд (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Стюарт Стоун
В ролях: Ніна Кірі, Кріс Капелерис, Семмі Барбер, Саманта Кількість, Остін Даффі, Ендрю Пімента