У тисяча дев’ятсот тридцять шостому році Угорщина перебувала на порозі великих змін: велися переговори про підписання договору про взаємовигідну співпрацю з Німеччиною. Завдяки йому рівень життя жителів країни повинен був істотно підвищитися, але поки цього не сталося, реальність мало схожа на добру казку. Будапешт переживав світанок злочинності – щодня по місту відбувалася маса злочинів, до яких незабаром додалося ще одне гучне злодіяння. Випадкові перехожі виявили на бруківці труп молодої дівчини, а ретельний огляд тіла і місця події дозволив з упевненістю констатувати жорстоке і нелюдське вбивство.

Поки вбивця безсовісно насолоджувався свободою і безкарністю, в поліцейському відділенні коїлися дивні справи – ніхто з детективів не погоджувався взятися за розслідування, пояснюючи свою поведінку поруч малоубедительных причин. Складалося враження, що Вартові правопорядку знають якусь зловісну таємницю і побоюються за свою безпеку. На щастя, не всі залишилися байдужі до загиблої-журналіст-початківець, провідний колонку кримінальної хроніки, погоджується спробувати себе в ролі сищика і знайти винного.

Зигмунд Гордон прекрасно обізнаний про масову відмову поліції, але від цього його цікавість розгорається ще сильніше… Фільм Будапештський нуар (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Ева Гардош
В ролях: Ката Добо, Жолт Ангер, Франциска Тёрёчік, Золтан Шнайдер, Річка Тенков, Саболч Туроці, Золтан мучи, Attila Beko, Крістіан Коловратнік, Агнеш Банфальві