Аварія на Чорнобильській АЕС була найтрагічнішим етапом в українській історії, що забрав життя мільйонів людей до і після зараження. Вибух викинув на багато кілометрів небезпечні хімікати, а також вся територія отримала радіоактивне зараження. В області Чорнобиля виникла так звана Зона відчуження, тобто місце, не придатне для життя, і відверто небезпечне. Але тут все одно продовжували жити люди, які не бажають залишати свої будинки, або не мають можливості переїхати в безпечні будинки. Саме в зоні відчуження і жили головні герої цього українського фільму, що включив в себе відразу кілька жанрів: фантастику, комедію, жахи та інші.

Це дивне сімейство живе під керівництвом владної баби Прісі, вельми своєрідною особи. Бабка запросто спілкується з русалками, вважаючи їх своїми подружками, а також любить ласувати галюциногенні грибочки. А в період війни рішуча стара особисто зарізала дюжину эссэсовских солдатів. Разом з цією дамою похилого віку проживає онук Вовчик, і Слава — дочка баби Прісі. Жінка залишилася одна, коли її кинув чоловік, і змушена була приїхати жити до матері.

В один критичний момент звичне життя мешканців чорнобильських пусток різко змінилася, коли бабця отримала загадкове попередження про те, що гряде страшний апокаліпсис. Фільм Брама (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Володимир Тихий
В ролях: Ірма Вітовська, Віталіна Біблів, Дмитро Тубольцев, Ярослав Федорчук, Дмитро Ярошенко