Містична кінокартина жахів розгортається навколо сильного екстрасенса, якій довелося пережити безліч страшних і лякаючих подій. Незабаром Еліс Рейнер доведеться зіткнутися з новими небезпеками. На цей раз в її допомоги потребує дівчинка-підліток, що проживає у великому особняку разом з власним батьком. Дівчинка починає помічати за собою переслідування, от тільки пояснити, що ж насправді відбувається у неї не виходить. Батькові навіть в голову не приходить, чим він може допомогти дитині, адже раніше вони ніколи не зустрічали нічого подібного.

Але проблема починає ускладнюватися ще більше-за зламаних ніг, адже тепер дівчинка не може пересуватися. Коли все стає критично, наляканий чоловік вирішує звернутися до Еліс. Спочатку жінка відмовляється допомагати, але після довгих умовлянь все-таки дає свою згоду. Вона не хоче знову пов’язувати своє життя з потойбічними силами, але головна героїня розуміє, що дівчинка ні в чому не винна. Фільм Астрал: Частина 3 (2015) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Вона і її помічники відправляються в будинок, де існують злі духи, готові піти на багато заради досягнення своєї мети. Чи вийде у них врятувати невинних людей? І яку ціну вона готова заплатити за їх порятунок?

Режисер: Лі Воннел
Актори: Стефані Скотт, Дермот Малруні, Енгус Семпсон, Лі Воннелл, Лін Шей, Тейт Берні, Майкл Рід МакКей, Стів Култер, Хейлі Кійоко, Корбетт Так