Надсекретна організація ось вже кілька років займається вивченням таємничої Зони Ікс. Там творяться Лякаючі незрозумілі речі. Ось чому вхід простим смертним на дану територію закритий. Але, незважаючи на смертельну небезпеку, уряд продовжує потайки відправляти в Зону дослідників, завдання яких полягає в зборі аномалій і даних. Чоловік Олени стає членом чергової такої експедиції. Похід в ці богом забуті землі закінчується для її учасників невдачею. Частина вчених гине, а чоловік головної героїні підхоплює невідому земним лікарям хвороба. З кожним днем чоловікові стає все гірше.

Новітні ліки і медпрепарати не можуть полегшити його стану. Зрештою Олена наважується піти на ризикований крок. Вона має намір зробити експедицію на територію Зони. Жінка-біолог впевнена, що там вона знайде засіб, який врятує її коханого від неминучої смерті. До себе в загін безстрашна головна героїня бере ще трьох дівчат, адже вижити поодинці у тих суворих місцях просто неможливо. Фільм Анігіляція (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

І ось невелика компанія добре екіпірованих дослідниць відправляється в небезпечний шлях. Їм належить зіткнутися з дивовижними загадками і вражаючими уяву аномаліями.

Режисер: Ванесса Паріс
В ролях: Наталі Портман, Дженніфер Джейсон Лі, Оскар Айзек, Тесса Томпсон, Джина Родрігез, Тува Новотни, Бенедикт Вонг, Девід Гясі, СОНО Мідзуно, Джон Шваб