​​​​Колись диявол міг з легкістю здійснювати угоди з будь-якими людьми, вони були більш забобонні і вірили йому. Однак зараз часи змінилися і потрібно діяти іншими шляхами. Все починається з того, що перспективного молодого адвоката на ім’я Кевін Ломакс запрошують на високу посаду в популярну фірму, распложенную в Нью-Йорку. Ломакс знаходить свою популярність серед адвокатів, однак, не з найкращої сторони. Він відомий тим, що брався за справи справжніх злочинців і вигравав кожне з них. Хороші стабільні заробітки радують героя і його дружину. Їх вистачає грошей на все, що вони тільки можуть побажати від машини до нового будинку.

Його шеф Джон Мілтон, кругом просуває свого підопічного. Кевін впевнений, що його початкових хороший хлопець і радий позитивним відносинам з ним. Однак не все так райдужно як могло здатися спочатку. Дорога дружина Ломакса починає буквально сходити з розуму. З-за того, що бачить жахливі ведення, які руйнують її психіку. Вона стає схильна до самогубства і Кевін намагається це зупинити, але не може. Фільм Адвокат диявола (1997) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Крім того давній друг чоловіка також гине при таємничих обставинах. Адвокат намагається зрозуміти, що відбувається і сліди його призводять до усвідомлення того, що його душа належить дияволу.

Режисер: Тейлор Хекфорд
В ролях: Кіану Рівз, Аль Пачіно, Шарліз Терон, Джеффрі Джонс, Джудіт Айві, Конні Нільсен, Крейг Т. Нельсон, Тамара Тюни, Рубен Сантьяго-Хадсон, Дебра Монк