У центрі сюжету виявляється сім’я фермерів, що живе в Небрасці. Уілфред разом зі своєю дружиною володіють великим ділянкою, на якій вони вирощують цілий ряд сільськогосподарських культур. Однак в останні роки відносини подружжя стають все більш напруженими. Справа в тому, що жінці набридло весь час копатися в землі заради гарного врожаю. Вона мріє переїхати у велике місто, де можна підшукати високооплачувану роботу і влаштувати сина-підлітка в гарну школу. Сам же Вілфред намагається відмовити чоловікові від цього кроку. Йому подобається жити на землі, де він не залежить від примх роботодавця.

Але все ж одного разу дружина наважується продати свою ділянку місцевому бізнесменові, який володіє м’ясопереробною фабрикою. На отримані гроші вона планує почати нове життя в мегаполісі. Однак головний герой не збирається втрачати ні акра своєї ферми. Разом з сином він вбиває свою дружину, а бездиханне тіло скидає в глибокий колодязь. Фільм 1922 (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Місцеві жителі і Вартові правопорядку нібито й не помітили таємничого зникнення нещасної жертви. Тому Вілфред відчуває себе в цілковитій безпеці. Але відплата за скоєння цинічного злочину вже близько.

Режисер: Зак Хілдітч
В ролях: Томас Джейн, Моллі Паркер, Ділан Шмід, Kaitlyn Bernard, Брайан Джеймс д’арсі, Ніл МакДонаф, Боб Фрейзер, Патрік Кітінг, Грем Даффі, Брюс Блейн