Зверополіс-унікальне місто сучасного типу, розділений на райони відповідно до мешкають там жителями. У населеному тваринами світі Джуді Хоппс з сільської села Маленькі норки виконує свою мрію стати першим кроликом, який буде працювати поліцейським. Кролики і кролиці повинні займатися вирощуванням овочів, але ні тут-то було! Після закінчення Поліцейської академії в якості однієї з кращих студенток мер Златогрив, лев, являє Джуді можливість стати новим членом поліцейського управління. Буйвол Бого не класифікує її як перспективного співробітника і призначає виписувати штрафи неправильно припаркованим автомобілям.

З початку служби Джуді доведеться засвоїти, якого це — бути маленькою і милою серед суворих і досвідчених поліцейських. Але навіть на такій простій роботі маленькій кролиці вдається проявити себе, і вона отримує найсерйозніше завдання у своєму житті. У місті відбувається низка незвичайних злочинів, яким немає пояснення. Мультфільм Зоотрополіс (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Кролиця зустрічає лиса-шахрая Ніка Уайльда, разом з яким повинна розкрити заплутану справу, від якого залежить майбутнє всього Зверополиса. Міс Хоппс не боїться ніяких труднощів, адже захищати жителів міста — її борг.

Режисер: Байрон Ховард, Річ Мур, Джаред Буш
В ролях: Дж.К. Сіммонс, Джон Ді Маджіо, Джейсон Бейтман, Дженні Слейт, Ідріс Ельба, Джінніфер Гудвін, Алан Тьюдік, Бонні Хант, Октавія Спенсер, Кеті Лоус