Мультфільм Бетмен і Харлі Квінн (2017) дивитись онлайн в HD якості


На що готові піти незвичайні жінки в ім’я найсвітливішого почуття в світі, любові? У мультфільмі «Бетмен і Харлі Квінн» розповідається про витончені спроби чарівної блондинки звернути на себе відповідну увагу тямущого красеня. При першій зустрічі дівчина зрозуміла, що втратила голову, він такий імпозантний, веселий, впевнений в собі, що опирається почуттю нереально. Його Ім’я Бетмен! Вдатися до стандартної практики підкорення протилежної статі, героїня не хотіла, вона використовувала засоби, що викликають крайнє здивування. Чоловік здивувався від наполегливої уваги. Та й вся округа сприйняла дії героїні, ні що інше, як прояв психічного розладу. Її помістили в клініку.

Дівчина пройшла курс лікування і вийшла зовсім другою людиною. Вона перетворилася на ангела, службовця на боці добра. Між нею і обранцем зародилися теплі почуття. Але раптово планеті пред’явили загрозу небезпечні хлопці. Доктор Джейсон Вудроу і Отруйний Плющ оголосили про рішення завдати нищівного удару по людству. Мультфільм Бетмен і Харлі Квінн (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Часу на роздуми практично немає, найсильнішим героям доводиться активізуватися і захищати сім’ю. Чи зможуть сили добра протистояти злу, або сутичка принесе непоправні наслідки?

Режисер: Сем Лью
В ролях: Кевін Конрой, Лорен Лестер, Меліса Рауш, Ерік Баузе, Пейджет Брюстер, Тревор Дивэлл, Джон Ді Маджіо, Робін Аткин Даунс, Роб Полсен, Кевін Майкл Річардсон