Ландскрон-далеке місто, що знаходиться в Скандинавії. На її зоні відбуваються загадкові речі — помирає місцеве населення і ті, хто в це місце проїздом. Причини подій, що відбуваються залишаються таємницею, кожна нова смерть схожа на дію вірусу — переносника небезпечної хвороби. Належить дізнатися, звідки черпає свої витоки жахливе захворювання, що передається з блискавичною швидкістю. Заражений поступово перетворюється на зомбі, але залишилися і повністю здорові люди. Їм належить зупинити розширення вірусу, але в таких умовах реалізувати це досить складно. Дія розвивається в 2013 році в заснованому шведами старовинному поселенні Ландскрона.

В його околицях з’явилася страшна інфекція, яка при ураженні людини, перетворювала його в зомбі. Багато місцевих жителів вже стали жертвами епідемії, що вибухнула, а ті, хто був ще здоровий, виявилися заручниками в своїх будинках. Фільм Зона 261 (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Вся справа в тому, що військові заблокували всі виходи і тепер Ландскрона числиться, ніяк інакше як небезпечною зоною 261, знаходиться під постійним контролем озброєних солдатів. Для військових ця операція Рагнарок і вони зобов’язані її виконати блискуче.

Режисер: Фредерік Хіллер
В ролях: Хафтор Бйорнсон, Бахар Парс, Бйорн Бенгтссон, Малин Арвідссон, Йонас Мальмшё, Даг Малмберг, Віктор фон Ширах, Пітер Еггерс, Рафаель Едхольм, Пер Рагнар