Батько героїні відкриває вікно в паралельний світ, дівчинка непомітно для всіх перетинає його і виявляється іншому часу та іншій країні. Під час подорожі по світу Англії 20-го століття дівчинка зустрічає Вілла. Хлопчик втратив батька кілька років тому і тепер вирішується вийти на його пошуки. Діти об’єднуються і перетинають новий портал. Тепер герої опиняються в дуже моторошному місці, і потрапляють в полон до бродячих підлітків, там їм пояснюють, що в цьому світі може вижити тільки дитина. Місто кишить привидами, які пожирають людські душі, під захистом тільки діти, і ніхто в цьому місці не хоче дорослішати. Друзі вирішують допомогти жителям міста і знищити привидів.

В одній сутичці віллу вдається роздобути чарівний ніж, він здатний знищувати привидів, і відкривати нові простори. Під час своїх переміщень хлопці виявляють, що кожен новий портал створює примари, кожен з них пожирає душі, а якщо йому вдасться потрапити в паралельний простір, то вона загине. Тепер перед лірою і Віллом стоїть завдання знищити всіх привидів і закрити портали, для того щоб зберегти світ.

Вони подорожують у часі, закривають відкриті портали, піддаються небезпечним сутичок і сподіваються повернутися додому живими. Фільм Золотий компас 2: чудовий ніж (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Кріс Бак, Дженніфер Лі
В ролях: Ніколь Кідман, Деніел Крейг, Дакота Блю Річардс, Бен Уокер, Фредді Хаймор