Не думаючи мозковою речовиною, даними хомосапієнсам від природи, люди показують на скільки вони розумні в лапках. У кожного своя дурь, різні світові цінності. Про вчинки варто думати, це відмінно справжній кіносюжет фільму під найменуванням «Зловісний Боїнг 777». Про що мріє людина, не готовий домагатися в житті ідеалу, який любить повисіти, потусити, ні про що не замислюватися, хоча б певний час? Такі пустушки шукають на одне місце пригод, поки дозволяє молодість і здоров’я. Знаходять природно. Жоден знайомий, батько, лікар не має права втерти в їх невигадливу голову, що загрожує, а що ні. Герої вважають, що виросли, вправі розпоряджатися всім.

Ніхто не хотів подумати про можливі небажані негативи. І ось, спецзамовлення виявився виконаний.Доставлений по істинному призначенню. Кальян прибуває за місцем призначення. Він неймовірних розмірів, вабить шукачів пригод, своїм виглядом нахабних укурщиков, яким абсолютно не цікаво своє майбутнє. Їм навіть і в голову не прийшло задуматися про колишню долю господаря цієї речі? Чому той пішов в інший світ передчасним темпом? Чому не можна пробувати жодного напаса? Що ж за таємниця прихована в зловісному кальяні?

Чи зрозуміють вічні студенти своєї фатальної і порожньої помилки, чи зможуть відв’язатися від пристрасної звички або їх майбутнє зумовлено? Фільм Зловісний Боїнг 777 (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Чарльз Бенд
В ролях: Caleb Hurst, Харрісон Суїні, Adam Noble Roberts, Тоня Кей, Мінді Робінсон, Сонні Карл Девіс, Сіркус-Шалевски, The Don, Джессіка Морріс