Дії фільму знову розгортаються в недалекому майбутньому, через жорстокість, яка була проявлена людьми в боксерських поєдинках, бокс, як спорт, вирішили залишити в минулому, і на арену вийшли роботи, якими керувала людина. З’явилася нова дисципліна в спорті під назвою «Робобокс», тут є свої чемпіони, грошові призи та азарт, на арені стоять 2000-фунтових роботів, а людина з легкістю може ними керувати. Видовище справді захоплювало, і цей вид спорту дуже подобався колишньому боксеру, який вирішив пов’язати своє життя з Робобоксом, він вважає, що його новий робот – це справжній чемпіон, але незабаром, після чергового бою, його надія згасає, так як його боєць терпить поразку.

Разом з цими подіями, в житті головного героя з’являється 11-річний син, який, як і його батько, захоплюється Робобоксом, але зараз у нього немає свого робота. Одного разу, за збігом обставин, життя хлопчика рятує робот, який був призначений виключно для спарингів. Але, пожвавивши даного робота, навчивши його боксерським трюкам і давши йому ім’я «Атом» — робот відправляється в довгий шлях чемпіона. Фільм Жива сталь 2 (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Остання битва для Атома виявилося найважчим, він здолав свого супротивника Зевса, однак, що буде в другій частині фільму нам поки невідомо, ми будемо з задоволенням чекати появу продовження разом з вами, не забувайте стежити за оновленнями!

Режисер: Шон Леві
В ролях: Х’ю Джекман, Джеймс Ребхорн, Ентоні Макі, Дакота Гойо, Еванджелін Ліллі, Кевін Дюран