Френч містить школу бойових мистецтв, де займають хлопчаки і Підлітки з усіх навколишніх будинків. Однак майстер східних єдиноборств виявляється необізнаним у фінансових питаннях. Тому в підсумку він потрапляє в складну ситуацію. На чоловікові висить великий грошовий борг, адже заняття улюбленою справою фактично не приносять доходу. Головний герой навіть подумує про закриття школи. Але одного разу на допомогу до нього приходить впливовий кримінальний авторитет. Він пропонує відмінно тренованому хлопцю стати збирачем боргів. За цю легку роботу ватажок злочинного угруповання готовий платити йому солідну грошову суму.

Після деяких роздумів молода людина приймає цю пропозицію, хоч це і суперечить всім його моральним принципам і світогляду. Він без будь-яких проблем справляється зі своїм першим завданням. У більшості випадків френчу навіть не доводиться нікого бити. Однак через деякий час, займаючись черговим боржником, він вплутується в дуже сумнівну історію. Фільм Збирач боргів (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

За збігом обставин головний герой опиняється в епіцентрі бандитських розборок. Тепер він повинен докласти максимум зусиль, щоб пережити неприємності, що обрушилися на нього.

Режисер: Джессі Джонсон
В ролях: Скотт Едкінс, Майкл Паре, Тоні Тодд, Володимир Куліх, Роберт Раслер, Луїс Менділор, Селіна Ло, Ніхана Гар, Сара Фінлі, Ессам Ферріс