Основні події гостросюжетного фільму «Залізне небо 2» розгортаються через двадцять років після історії, показаної в першій частині. За іронією долі залишків людства довелося покинути рідну планету і перебратися на місячну базу, яка була заснована близько століття тому. Завдяки нерозсудливості нацистів життя на Землі більше не можливе. Тепер замість красивих міст і неосяжної дикої природи залишилися суцільні мляві пустелі, викликані численними викидами ядерних зарядів. Однак надійшла інформація, що на блакитному кулі зберігатися унікальна річ, яка здатна виправити становище і повернути все на місця.

Природно, моментально зібралася нечисленна група добровольців, яка висловила бажання відправитися додому для пошуків відповідей. Після приземлення вони починають вивчення місцевості і приходять до висновку, що в надрах ще залишилося життя. За законами логіки необхідний секрет повинен був знаходитися саме там, тому герої спустилися до печери, де виявили підступну расу Врила. Вони представляли собою дивних істот, віддалено нагадують простих людей.

Проте за ними стояв жорсткий і давно знайомий диктатор, який незбагненним чином воскрес, і пустився на підкорення всієї галактики… Фільм Залізне небо 2 (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Тімо Вуоренсола
В ролях: Лара Россі, Володимир Бурлаков, Кіт Дейл, Едвард Джадж, Том Грін, Юлія Дітце