Фільм Залізна людина (2008) дивитись онлайн в HD якості


Казково багатий мільярдер Тоні Старк міг все життя віддаватися насолодам і розвагам, однак, талановитому і розумному чоловікові хочеться залишити після себе гідний слід в історії людства. Тони власноруч розробляє новітню зброю, яке пізніше з успіхом виробляє на власних заводах і продає за величезні гроші. Американський уряд обожнює мілітариста-мецената, а армія будь-якої країни світу готова викласти колосальні кошти за володіння розробками мільярдера-винахідника. Тона відправляється на територію Афганістану, щоб випробувати свій останній винахід — ракету «Єрихон», якої немає рівних за руйнівною могутністю.

Компанію Тоні вирішив скласти його давній товариш-підполковник Джеймс Роудс, однак, підполковнику довелося розділити з Тоні не тільки тріумф, але і полон. На транспортер Старка напали члени місцевої великої терористичної організації під назвою «Десять кілець». Лідери злочинців вимагають від полоненого Старка сконструювати для них «Єрихон». Фільм Залізна людина (2008) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Тим часом, Тони відчайдушно бореться за життя — під час нальоту його поранило осколками розробленої ним же ракети. Полоненому хірургу вдається витягнути винахідника з того світу, однак, тони не збирається дарувати своїм мучителям «Єрихон».

Режисер: Джон Фавро
Актори: Роберт Дауни мл., Джефф Бриджес, Гвинет Пэлтроу, Терренс Ховард, Лесли Бибб, Шон Тоуб, Фаран Таир, Кларк Грегг, Джон Фавро, Саид Бадрия и другие