Події фільму Загублений Легіон (2014) розвиваються динамічно в далекому минулому. Саме в той період могутня імперія Римлян розвалюється буквально на очах. Колись велична, здатна чинити не тільки гідний опір будь-якому противнику, але і сама встановлює порядки, тепер вона терміново потребує сильного, рішучого правителя. Однак поки вона лише терзається на частини тими, хто рветься до влади, бажає урвати від гинучої держави шматочок солодше, та бажано і пожирніше, щоб дісталося ще й потомству. У тому неймовірному хаосі, хиткій обстановці полеглої імперії проста жінка римлянка намагається всіма силами відновити могутність держави.

Вона є досить владною, мужньою особистістю. Жінка готова до жорсткої боротьби за владу. Ні за яких обставин не відступить вона від намічених підступних цілей, швидко зібравши навколо себе своїх численних прихильників, римлянка незабаром склала найпотужніший змова.

Вона планує зробити власного сина Імператором. Природно правити державою буде сама. Римлянка готова на все, щоб повернути втрачену славу власній державі. Фільм Загублений Легіон (2014) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: David Kocar, Petr Kubik
В ролях: Тому Маккей, Мішель Лукес, Брайан Каспе, Джим Хай, Christian Dunkley Clark, Eirini Karamanoli, Jennifer Lewis, Тед Отіс, Laura Strugar, Jana Triskova