Новинки технологічного прогресу залишили без роботи досвідчених найманців. Раніше хлопці були на хорошому рахунку у керівників держави і успішно виконували найскладніші завдання, але коли з’явилися бездушні механізми, які беззаперечно підкоряються наказам і готові абсолютно на все, їх просто викинули за борт. Вони стають небезпечними ворогами, адже можуть багато розповісти зацікавленим особам. Дрони відправляються на полювання. Вони отримали неоднозначний наказ вбивати всіх, хто чинитиме найменший опір. Влада влаштувала підлу пастку, з якої немає виходу.

Залізним кіборгам вручили найпотужнішу сучасну зброю. Армія насувається, тому агенти повинні обміркувати стратегію і тактику. Найменша помилка буде коштувати життя. Молоді чоловіки відчувають не тільки ненависть, але і найсильнішу образу. При виконанні державних доручень вони ризикували собою, отримували важкі поранення, але після лікування поверталися до ладу, розуміючи, що не можуть підвести керівництво.

В один момент виявилося, що все марно, але найманці будуть боротися до останнього подиху. Наближається час розплати, воно покаже можливості людського організму. Фільм Загнаний (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Мішель Гулд
В ролях: Домінік Свейн, Наташа Мальті, Майкл Паре, Джейсон Ерлз, Луїс Менділор, Олег Тактаров, Річард Рейд, Ден Сауфуорф, Стів Паунд, Джо Марр