Чарівна Вівіан і її коханий Стенлі живуть тихим, розміреним сімейним життя, яке ніколи не затьмарюється класичними побутовими скандалами, сварками або непорозумінням. Вони неймовірно щасливі і незважаючи, що живуть у шлюбі вже не перший рік, як і раніше знаходяться, немов в чарівності медового місяця, не перестаючи насолоджуватися спілкуванням. Подружжя Хілл будують плани на майбутнє, не уявляючи життя один без дружки і, звичайно, не припускають, доля вже приготувала для них несподіваний, підлий удар. Світ навколо молодих руйнується буквально в одну мить, оповивши повним мороком і жахом події. Юна, чарівна Вівіан гине від рук кровожерних, безжальних злочинців, а Стенлі не в силах стати на її захист.

Молода людина насилу намагається змиритися з дійсністю, впавши у відчай і моторошну депресію, він не в змозі перенести гіркоту непоправної втрати. Його життя відразу втрачає усілякий сенс, а серце розривається на частини. Незабаром він дізнається ще більш жахливу новину. Фільм Я є гнів (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Виявляється, продажні охоронці порядку зовсім не збираються карати злочинців. Більш того, отримавши солідну суму, вони відпускають їх на свободу. Ось тоді Стенлі вирішує взяти меч правосуддя у власні руки.

Режисер: Чак Рассел
В ролях: Michael Urriquia, Ребекка Де Морней, Джон Траволта, Крістофер Мелоне, Аманда Шулл, Сем Трэммелл, Патрік Ст. Еспріт, Луїс Да Сілва мл, Доріс Моргадо, Melissa Bolona