Багато років Джон Голд віддав армії. Йому довелося побувати в багатьох гарячих точках. Молодий чоловік зарекомендував себе відмінним солдатом, який здатний знайти вихід з будь-якої ситуації. Але в підсумку він вирішує залишити службу, не бажаючи більше лізти під кулі за мізерну зарплату. На «громадянці» головний герой швидко підшукує собі нову роботу. Він стає найманцем, який займається різною діяльністю. Чоловік не гребує і замовними вбивствами, отримуючи за це дуже хороші гроші. Одного разу він дізнається про смерть свого кращого товариша. Джон має намір розібратися у всіх обставинах його загибелі. Він приступає до розслідування і незабаром розуміє, що до смерті його друга доклали руку сильні світу цього.

Однак ця обставина анітрохи не бентежить головного героя. Він готовий до труднощів подібного роду. Голд збирається жорстоко помститися за загиблого товариша, який став лише пішаком в чиїйсь грі. Поступово він виходить на лиходіїв, які займають дуже високе соціальне становище. Фільм Я – відплата (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Джон відмінно розуміє, що в разі протистояння він ризикує отримати кулю в лоб, адже у його супротивників у розпорядженні мало не ціла армія. Але в пам’ять про одного чоловік готовий йти до кінця.

Режисер: Росс Бояск
Актори: Гері Деніелс, Ганна Шаффер, Кіт Аллен, Стю Беннет, Брайан Ларкін, Шон Блоуэрс, Lawrence de Stefano, Сапфір Еліа, Кевін Леслі, Alex Reece