Жив в Америці звичайний хлопець, зі звичайним ім’ям Джон Сміт. Ось тільки він не знав, що насправді є інопланетянином, а його рідна планета знищена злісними монстрами. Коли юнакові стало відомо про своє минуле, йому довелося рятуватися від вбивць, посланих могутньою расою. В ході втечі красеню доводилося міняти імена, кидати друзів, і взагалі жертвувати. Але життя дорожче. Разом з героєм усюди слід його опікун на ім’я Генрі. Йдучи в нову школу, Джон виявив, що не хоче більше переїжджати. Справа в тому, що в штаті Огайо, в провінційному містечку хлопець зустрів красиву дівчину, і сильно її полюбив. Саме в цьому місті він відчув, що опинився вдома, серед справжніх друзів і поруч з коханою.

Ось тільки ворогам все одно, які сентиментальні емоції володіють Джоном. Одного разу вони знайшли героя, і напали на нього. Щоб відобразити атаку, сміливець був змушений використовувати суперздатності. Трохи пізніше підліток дізнається про те, що його родичів після знищення планети залишилося лише дев’ять. Троє з них вже вбиті, отже, Джон-номер 4. Огидні монстри, що згубили Батьківщину героя, мають намір довести геноцид до кінця. Більш того, убивши дев’ять інопланетян, лиходії мають намір ще й захопити Землю. Адже людство є вразливою здобиччю, позбавленою понад здібностей.

Тепер ізгой і юна фотограф змушені захищати свою любов, а заодно і землян. В фільмі дуже багато молодіжних проблем, поставлених на одну полицю з дорослими труднощами. Фільм Я – Четвертий 2 (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Ді Джей Карузо
В ролях: Алекс Петтіфер, Тімоті Оліфант, Тереза Палмер