Мексиканські картелі буквально наповнили США дешевими наркотиками. Це самим негативним чином відбивається на криміногенній ситуації в країні. Звичайні засоби боротьби з постійно збільшується наркотрафіком виявляються неефективними. І тоді американська влада звертається за допомогою до однієї високотехнологічної корпорації. Інженери компанії отримують завдання створити роботів, які зможуть виконувати широкий спектр охоронних функцій на державному кордоні. Через кілька років винахідники закінчують роботу над амбітним проектом. Однак на чиновників з оборонного відомства демонстрація можливостей андроїда не справляє зовсім ніякого враження.

У підсумку контракт на поставку сотень таких роботів для армії виявляється розірваний. Це рішення ставить під загрозу фінансову стабільність корпорації. Але керівництво концерну все ж знаходить вихід з ситуації, що склалася. Вони продають партію андроїдів мексиканської мафії. Злочинці відразу ж оцінюють всі переваги застосування нових технологій у своїй діяльності.

Незабаром співробітники американських правоохоронних органів стикаються з дуже серйозною проблемою в особі нещадних кіборгів-вбивць. Фільм Хуарес 2045 (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Кріс Стрічок
В ролях: Денні Трехо, Алекс Хартмен, Бред Шмідт, Блейк Уебб, Адам Скоржі, Луїс Е. Мендоса, Оскар Оліварес