Хейлі молода дівчина, яка дізнається про те, що на Флориду незабаром повинен обрушитися потужний буревій. Влада заздалегідь попередила про майбутню катастрофу і неможливість дістатися до постраждалих. Тому вони попросили людей покинути на час лиха свої оселі, щоб всі залишилися в цілості й схоронності. Але головна героїня вирішила відправитися на пошуки батька, незважаючи на вмовляння, що не можна направлятися в той район Флориди, де буде ураган. Незабаром дівчина приїхала в рідні місця, а потім виявила пораненого батька. А потім на неї напав величезний алігатор, який був готовий розтерзати красуню. Лише якимось дивним чином Хейлі вдалося вижити в такій жахливій ситуації.

Але дівчина мала намір врятувати свого родича. В цей час почала вирувати стихія, що ускладнювало якесь пересування по місцевості. У підсумку протагоністка знаходить рацію і намагається викликати рятувальників, і на її виклик відгукуються двоє місцевих молодих рятувальників. Фільм Хижаки (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Вони прибувають на місце, щоб врятувати Хейлі і її родича, але опиняються в пастці з-за присутності в цих місцях алігатора. У підсумку людям доводиться боротися за власне життя з жахливим ящером.

Режисер: Олександр Ажа
В ролях: Енсон Бун, Емі Меткалф, Хосе Пальма, Джордж Сомнер, Росс Андерсон, Баррі Пеппер, Кая Скоделарио, Морфидд Кларк