Труп вирішено прибрати. Яке ж було загальне здивування, коли один за іншим жителі почали вмирати з такими ж симптомами. Починає поширюватися паніка. За всіма показниками було схоже, що містечко вразила чума, але це було насправді не так. Загинуло практично півсела, але на цьому біди людей не закінчуються. Раптово трупи, вражені дивною епідемією, починають оживати і накидатися на всіх зустрічних, кусаючи тих і перетворюючи в собі подібних. У маленькому селі на околиці Індії життя тече мляво і одноманітно. У жителів немає абсолютно ніякого зв’язку із зовнішнім світом. Щоб потрапити в місто необхідно виконати цілу подорож в обхід гір, якими з усіх боків і оточене поселення.

Люди намагаються зайвий раз не виходити за межі. Шлях дуже далекий і виснажливий. Головний герой житель тієї самої села і він вкрай незадоволений таким життям. З-за такої ізольованості гине його кохана дружина. Жінка впала і пошкодила ногу і померла, не дочекавшись допомоги. Чоловік дуже сумував по ній. Одного разу йому спадає на думку ідея прорубати одну зі скель, що дасть можливість значно скоротити шлях до міста.

Решта жителів порахували цю затію нездійсненною, а самого чоловіка просто божевільним і допомагати відмовилися. Фільм Хітмен 2 (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Ксав’є Жанс
В ролях: Тімоті Оліфант, Дюгрей Скотт, Ольга Куриленко, Роберт Неппер, Ульріх Томсен, Генрі Йен Кьюсік, Міхаель Оффей, Крістіан Еріксон, Ерік Ебоні Джо Шерідан