Відома історія, коли двоє люблять один одного, але знаходиться поруч не можуть була втілена режисером Пітером Бергером у вигляді двох супергероїв, Хенкока і Мері, ще в 2008-му році. Взагалі, тема людей з понад здібностями сьогодні дуже актуальна, що призвело до абсолютно логічного виходу «Хенкока 2». Початок історії неймовірного, чарівного грубіяна з силою супермена розповіла глядачеві про те, що колись люди понад створювалися парами. Один був недолік, коли вони знаходилися поруч їх сили сходили нанівець, саме це і послужило повному їх вимирання. До сьогоднішнього часу дожила лише одна пара, Хенкок і Мері, що кілька сотень років тому розійшлися.

Швидше за все для того, щоб дати один одному жити вічно. Одного разу, в житті головного героя сталося щось, що позбавило його пам’яті, і він зовсім не пам’ятав, від куди він такий вийшов. Однак, все таємне завжди стає явним, що і сталося для Хенкока, коли познайомився зі своєю другою половиною через нового друга, Рея. Через майже 80 років, Мері зустріла Рея і вийшла за нього заміж, народивши прекрасного хлопчика. Зустріч двох суперлюдей, перевертає їх життя з ніг на голову, що стає на руку ворогам, давненько точившим зуб на Хенкока.

Тим не менш фільм закінчується відносно добре. Хенкок видаляється подалі від Мері, знаходить свою силу знову і продовжує рятувальну діяльність. Фільм Хенкок 2 (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Пітер Берг
В ролях: Уілл Сміт, Шарліз Терон, Джейсон Бейтман, Джей Хед, Едді Марсан, Девід Метті, Метрікс Фиттен, Томас Леннон, Джонні Галекі, Хейлі Норман