Міла Лін прославилася завдяки фільмам для дорослих. Однак з часом вона відійшла від зйомок в порно. Дівчина змінила професію і перебралася в інше місто. Тепер вона насолоджується життям, не звертаючи уваги на підмочену репутацію через своє минуле. Але одного разу вона стає жертвою компанії молодих людей, які дотримуються женоненависницької ідеології. Мерзотники жорстоко б’ють колишню порноактрису. В результаті вона отримує цілий ряд серйозних травм. На щастя, завдяки професіоналізму лікарів головна героїня через кілька тижнів виходить з лікарні. Тепер всі її думки зосереджені на помсти. Вона пристрасно бажає знайти покидьків, які мало не зробили її інвалідом.

При цьому Міла розуміє, що здійснити свій план поодинці буде непросто. Тому вона знаходить кількох однодумниць, також колись піддалися чоловічому насильству. Жінки створюють загін радикальних феміністок для боротьби з насильниками і маніяками. Озброєні до зубів головні героїні не гребують користуватися найжорстокішими прийомами.

Вони не знають ніякої жалості до хтивих особин протилежної статі. Красуні вважають, що виконують важливу для суспільства роботу. Фільм Вулиці відплати (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Підлогу Рагсдейл, Анджеліка Де Альба
В ролях: Delawna Маккінні, Ентоні Iava для’omata, Дженкінс, Пейдж, Деніел Джеймс Муді, Флора Е. Мун, вул. Hubbins Кессіді, Аманда Кокс, Брайан Херд, Вікторія Дементьєва, Джошуа Палафокс