Три десятиліття пройшло з тих пір як багато чоловіків і жінок, що були членами однієї секти, вирішили накласти на себе руки. До цієї дивної події проявили інтерес багато. З’ясувалося, що груповий суїцид був здійснений сектантами за наказом їхнього лідера, який пообіцяв всім, хто накласти на себе руки, що вони перейдуть в інший, набагато кращий світ. Але зрозуміти, як стільки людей без роздумів розпрощалися з життям, так і не вдалося нікому. Бути може на них було надано психологічний тиск, можливо нещасних просто накачали наркотою. А може хтось проник в їх розум? Живий залишається лише одна сектантка.

Через 30 років вона хоче з’ясувати, що ж все-таки відбулося, і приступає до розслідування. Інформація, яку дізнається ця жінка, валить її в жах. Все, що сталося з її побратимами, як виявилося, було частиною обряду жертвопринесень темним силам, які останнім все наполегливіше прагнуть прорватися в світ людей.

Ця колишня сектантка стає єдиною надією всіх людей планети на порятунок. Чи зможе вона не дати темним силам проникнути в наш світ і знищити його? Фільм Вуаль (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Брент Райан Грін
В ролях: Вільям Моуслі, Серінда Свон, Нік Є. Тарабей, Вільям Леві, Ліз Табіш, Адам Грегорі, Оуен Джойнер, Бретт ДельБуоно, Надя Команечі, Джемі Лой