Дружба перевіряється під час серйозних випробувань. Напруга не спадає до останнього моменту, відшукати відповіді на виниклі під час перегляду питання, знайти зможе далеко не кожен глядач, тільки відрізняється особливою увагою і кмітливістю. Близькі люди відрізняються особливою відданістю, вони не встромлять ніж в спину при зручному подвернувшемся випадку. Тепер головні герої змушені помінятися ключовими місцями. Лікар, який протягом довгого часу працював у в’язниці, сам стає ув’язненим, яким раніше надавав медичну допомогу. А Майкл знаходить довгоочікувану і звабливу свободу.

Сара, що носить під серцем дитину, опиняється за гратами. Їй не можна бачитися з чоловіком, на відвідування пускають тільки адвокатів і обвинувачів. До моменту винесення рішення їй належить знаходиться в ізоляторі. Довести її невинність проблематично, так як існує запис, що підтверджує факт злочину.

Чи зможуть герої об’єднати сили і знайти свободу? Або ж незаконна Втеча з місць ув’язнення призведе до більш серйозних наслідків? І як зважитися на відважний вчинок? Фільм Втеча з в’язниці: Фінальний втеча (2009) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Кевін Хукс, Бред Тернер
В ролях: Домінік Перселл, Вентворт Міллер, Аморі Ноласко, Роберт Неппер, Джоді Лін О’кіф, Сара Уейн Келліс, Вільям Фіхтнер, Леон Рассом, Кім Коутс, Барбара Ів Харріс