Головні герої кінокартини «Встигнути за Джонсами» — чоловік і дружина. Це звичайна сімейна пара, що живе тихо і розмірено. Вони зважилися поміняти місце проживання і опинилися в приміському респектабельному районі. Побут подружжя дійсно круто змінюється через живе по сусідству сімейства Джонсів, а губить їх надмірне цікавість. Ця парочка регулярно систематично стежить за сусідськими сім’ями, збираючи на всіх своєрідне досьє, і за Джонсами, в тому числі. Джонси, на думку всіх оточуючих, зразок чесноти і ідеал сімейства, гідний наслідування. Це респектабельні молоде подружжя.

Все в їхньому будинку манірно і порядно. Але проживають вони надто закрито, що ще пущі зацікавлює першу цікаву до чужого життя парочку. З’ясовується, що в реальності Джонси-таємні шпигуни-агенти, що працюють на користь уряду Сполучених Штатів і виконують секретні місії-доручення. Перша сімейна пара, витративши зусиль і винахідливості по максимуму, розкриває головну таємницю сім’ї сусідів. Фільм Встигнути за Джонсами (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Вони затягуються в бурхливий вихор подієвих дій після того, як Джонси дізнаються про свій прокол і розсекречення. Маленькі невинні пустощі перетворюються на скандальну справу, встигнути за Джонсами і виплутатися з історії буде не легко.

Режисер: Грег Моттола
В ролях: Мерібет Монро, Айла Фішер, Кевін Данн, Джефф Чейз, Джон Хемм, Метт Уолш, Галь Гадот, Мінг Жао, Петтон Освальт, Зак Галіфіанакіс