Події вестерну розгортаються в середині XIX століття на безкрайніх територіях Сполучених Штатів. З дитинства Кессіді пізнала всі «принади» жебрацького існування, а працювала повією мати майже не приділяла дочки уваги. Виросла дівчина чудово засвоїла, що в цьому суворому і жорстокому світі вижити може лише найсильніший. Тому вона не шкодувала часу, тренуючись верховій їзді і стрільбі з вогнепальної зброї. І на цьому терені головна героїня домоглася вражаючих результатів. Одного разу вона знайомиться з чарівним індіанцем з племені апачів. Незабаром Кессіді розуміє, що живить до нього найніжніші почуття. Однак щастя молодих людей не судилося тривати довго.

Місцевий шериф зі своїми помічниками вбиває коханого дівчини. Тепер вона не може думати ні про що інше, крім як про помсту за загибель свого без п’яти хвилин дружина. Ось тільки тутешній охоронець закону зовсім не так простий, як здається на перший погляд. Фактично всі злочинні угруповання на території штату підкоряються йому. Фільм Вогняна Кессіді (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Тому розправитися з лукавим шерифом, який загруз у криміналі, буде дуже непросто. Але майбутні труднощі і смертельний ризик зовсім не лякають одержиму спрагою крові героїню.

Режисер: Меттью Надсен
В ролях: Cass Anaya, Ти Анайа, Хадсон Бортвік, Остін Бьюкенен, Lindsey-Anne Campbell, Veronica Conran, Рик Крамер, Еббі Ейланд, Джейсон Граслей, Bryan Harnden