Звичайний детектив довгий час намагається розкрити складний злочин, впоратися з яким у нього ніяк не виходить. Проте, настає момент, коли детектив нарешті знаходить спосіб відшукати злочинців. Він відправляється на старий покинутий склад, де повинен затримати підозрюваного. Але в самий останній момент ситуація повністю виходить з-під його контролю, після чого його підозрюваному вдалося втекти. Детектив замовляє убер таксі, щоб відправитися в погоню за злочинцем. З цього моменту водієві і детективу належить зіткнутися з серйозними проблемами, до яких вони виявляються зовсім не готовими.

Однак, незважаючи на небезпеку, водій таксі не збирається припиняти погоню, так як завжди мріяв взяти участь у справжній поліцейській гонитві. Настає момент, коли хлопці нарешті наздоганяють злочинця, проте затримати його не виходить, так як злочинцеві вдається заручитися підтримкою кримінальних колег. Фільм Водій для копа (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

З цього моменту, водієві і детективу доводиться шукати спосіб зупинити кримінальне угруповання, яка збирається вчинити свій черговий злочин. Поступово нові знайомі стають хорошими друзями.

Режисер: Майкл Даус
В ролях: Кумейл Нанджіані, Дейв Батіста, Карен Гіллан, Бетті Гілпін, Стів Хоуі, Міра Сорвіно, Наталі Моралес, Іко Уайс, Джиммі Татро, Ліон Бекуів