В одному з малайзійських міст виникає спалах смертельно небезпечного захворювання. Вірус не шкодує ні старих, ні дітей. Найдосвідченіші лікарі-епідеміологи приступають до роботи над сироваткою. Однак, навіть якщо вони зможуть створити ліки від захворювання, за цей час загинуть тисячі людей по всій країні. Тим часом за розслідування таємничого інциденту, який і призвів до епідемії, береться досвідчений детектив. Його увагу відразу ж привертає кілька дивних подій. У їх число входить загибель надто цікавого репортера і самогубство сина генерального директора великої фармацевтичної корпорації.

Чоловік упевнений, що дані події якось пов’язані один з одним. Незабаром його версія підтверджується. Головний герой отримує відеоповідомлення від таємничої організації. У посланні стверджується, що до спалаху вірусу доклало руку вище керівництво фармацевтичної компанії з метою отримання фінансової вигоди. Але в підсумку ситуація вийшла з-під їх контролю. Фільм Витік (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Сищик має намір перевірити цю шокуючу інформацію. При цьому він розуміє, чим ризикує в такій ситуації. Сильні світу цього не звикли, коли в їх плани втручається надмірно ретивая пішак.

Режисер: Герман Яу
Актори: Френсіс Нг, Джуліан Чун, Чармейн Ше, Кріссі Чау, Сем Лі