Часто ми замислюється про те, як буде виглядати наша планета, якщо який-небудь вірус перетворює людей в живих мерців? І ось це сталося, і Земля населена агресивними зомбі, спраглими вбивати і пожирати людську плоть. У них немає свідомості, немає почуттів, спогадів, вони не здатні мислити логічно. Вони можуть тільки руйнувати і пожирати. Тим людям, яким вдалося вижити, буде непросто протистояти моторошним тварюкам, а слабшим і невдачливим доведеться стати здобиччю для зомбі. І вони не розбирають-Старий або дитина перед ними. Дітям особливо страшно, адже вони безсилі перед кровожерливими мерцями.

В один непримітний день на планеті починає поширюватися небезпечний вірус. Тепер кожен заражений протягом декількох днів перетворюється в зомбі. Вчені безуспішно працюють над вакциною. Той, кому вдалося створити цю жахливу чуму, добре постарався приховати сліди злочину. Нещасним людям не залишається іншого вибору, як просто змиритися і чекати своєї смерті. Якщо нічого не зміниться, то через пару років на планеті настане апокаліпсис і люди на собі відчують, що означає тьма.

Група тих, що вижили не вірить в наступ кінця світу і мріє за всяку ціну захистити себе від бездушних істот і повернути світу колишній вигляд за всяку ціну. Фільм Вірус мерців (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Matthew Joseph Adams, Гордон Брессак, James Cullen Bressack
Актори: Kathryn Eastwood, Мхэйри Калве, Jessica Ann Brownlie, ames Cullen Bressack, Nathan Head, Тімо Розі, Shane Ryan, Шон С. Філліпс, Juan Acosta, Erika Apelgren