Кайл-темношкірий чоловік, який заробляє на життя замовними вбивствами. Головним його роботодавцем і людиною, яка і навчила самому ремеслу, є один священик — отець Антоніо. Саме він називає Кайлу імена жертв, з якими герой потім віртуозно розправляється. Свою роботу він виконує ідеально, тому ніяких проблем не виникає. Але іноді бувають випадки, коли ситуація складається не зовсім за планом. Так вийшло і цього разу. Кайл повинен був убити одну людину, але випадково загинула і безневинна жінка, яка випадково опинилася не в тому місці і не в той час.

У жінки залишився маленький син, якого головний герой врятував. Якою б черствою людиною не був Кайл, побачивши нещасну дитину він не зміг залишитися байдужим. Його серце здригнулося, і він вирішив взяти хлопчика до себе. Несподівано для самого себе чоловік прив’язується до дитини і починає інакше дивитися на світ і на своє життя. Фільм Виконавець (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

У ньому прокидається совість, а за ним і почуття провини за всі скоєні злочини. От тільки змінити спосіб життя не так просто, хоч головний герой і починає над цим замислюватися.

Режисер: Мозіко уїнд
В ролях: Марк Макфеддена, Пол Сорвіно, Міша Бартон, Роберт Міано, Aiden Wind, Ерік Робертс, Міка Фіцджеральд, Еміі Конн, Джеффрі Джеймс Ліппольд