Кроуфорд і Лоун напарники федеральної служби і одного разу, їм довелося брати участь по знешкодженню китайської мафії. Роуг в минулому був агентом ЦРУ і на даний момент він співпрацював зі злочинцями. Він став найманим вбивцею і був дуже жорстокий. Том зміг поранити злочинця, але не дивлячись на це той дивом зник з поля зору. Через деякий час, Роуг знову з’являється і тепер він має намір помститися Тому і близьким для нього людям. Після цього, Том поклявся відшукати лиходія у що б то не стало і розправитися з ним. Через три роки в Сан-Франциско повертається Роуг і тепер він співпрацює з колишніми противниками.

Стає відомо про те, що ця людина веде подвійну гру, так як йому вдається зіштовхнути між собою дві впливові угруповання. Ніхто не може зрозуміти для чого саме він це зробив. В цей час Кроуфорд призначається керівником відділу ФБР і займається тим, що розслідує найрізноманітніші вбивства. При цьому чоловік не забуває про свого самого заклятого ворога. Дружина вважає божевільним на цій справі чоловіка і не збирається терпіти все, тому вона йде.

Незважаючи на всі старання, Кроуфорд ніяк не може вийти на слід убивці. Він виявляється занадто спритним і хитрим, адже працюючи в ЦРУ йому вдалося багато чому навчитися. Фільм Війна (2007) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Філліп Дж. Етвелл
В ролях: Джет Лі, Джейсон Стэйтем, Джон Лоун, Девон Аокі, Луїс Гусман, Сол Рубінек, Ре Ісібасі, Санг Кенг, Метью Ст. Патрік, Надін Веласкес