Фільм Відкрите пасовище (2003) дивитись онлайн в HD якості


Кінокартина жанру вестерн посилається на чотирьох пастухів. Бос Спірмен – скотар, який найняв трьох помічників в особі Чарлі Уайта, який є колишнім солдатом. Минула робота залишила відтінок на його життя, він відчуває свою провину. Моз і шістнадцятирічний юнак на ім’я Баттон. Успішно допомагають розподілити сили, в процесі випасу стада. Коли закінчуються продукти, головний відправляє Моза в Гармон Віль-дрібне містечко розташоване поруч. Цей населений пункт підпорядковується жорстокого іноземцю, вихідцю з Ірландії Дантону Бакстеру, всією душею недолюблює відважних, майстерно скачуть верхи на коні — ковбоїв.

Прийшов в місто за припасами — побили, а шериф Пул посадив замотаного у в’язницю. Дізнавшись про це, напарники відправляються за одним і вдало випускають товариша на свободу. Але, отримали серйозну заборону від емігранта, пасти тваринний на його землі. Через деякий час близько пасовища з’являється банда в масках. Фільм Відкрите пасовище (2003) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Розуміючи ситуацію, вночі Чарлі і Уайт б’ють їх, а повернувшись, були сильно шоковані. Моз був убитий, а підліток важко поранений. Розгортається справжня боротьба між злочинними охоронцями порядку і двох друзів, спраглих помсти.

Режисер: Кевін Костнер
Актори: Роберт Дювалл, Кевін Костнер, Аннетт Бенінґ, Майкл Гембон, Майкл Джитер, Дієго Луна