Едді Брок-молодий успішний журналіст у фільмі «Веном 2: Карнаж». Його життя в корені змінюється після того, як він проникає в секретну лабораторію і випадково об’єднується з симбіонтом. Інопланетна істота підселяється в тіло Брока. Часом воно встає на захист звичайних людей, бореться зі злочинністю і іменує себе Веномом. Друга частина гучної кінострічки повинна дати відповіді на питання, які не залишилися нерозкритими в першій. Сиквел неодмінно піде, оскільки Том Харді підписав контракт на три частини. Але що глядачі побачать далі?

Вуді Харрельсон трохи прочинив завісу таємниці про зміст другої кінострічки і повідомив, що його герой Клетус Кесседі (божевільний вбивця) отримає набагато більше епізодів в наступній картині. Хто як не він стане головним противником Венома, утворюючи ідеальну пару в симбіозі з Карнажем? Останній просто до божевілля любити вбивати і слухати смертельний тріск кісток. Однак Карнаж може постати перед глядачами не тільки як вбивця.

Згідно зі старими коміксами, його доля швидше похмура і сумна, ніж кривава. Можливо, ця лінія також отримає своє відображення в сиквелі. Фільм Веном 2: Карнаж (2020) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Рубен Фляйшер
В ролях: Різ Ахмед, Мішель Вільямс, Дженні Слейт, Мішель Лі, ДіДжеймс Джонс, Том Харді, Скотт Хейз, Джаред Банкенс, Рейд Скотт, Грейс Ван