На перший погляд Джоан є звичайнісінькою жінкою. Вона нічим не виділяється серед своїх сусідів. Так що мало хто з оточуючих може навіть уявити, що головна героїня працює на великого мафіозі в якості професійного кілера. Вона завжди особисто розробляє плани по усуненню чергової мети. Ось чому смертоносній красуні супроводжує удача. Таке життя, повне адреналіну, повністю влаштовує її. Але одного разу вона знайомиться з милим хлопцем. Молода людина займає скромну посаду в соціальних службах міста. Кожен день він надає посильну допомогу біднякам і людям, що потрапили в складну життєву ситуацію. Ця випадкова зустріч стає переломним моментом у долі головної героїні.

Поступово вона розуміє, що по вуха закохана в нього. Юнак відповідає їй взаємністю. Однак незабаром Джоан починають мучити докори сумління. Зрештою, вона вирішує піти з професії, щоб весь вільний час присвячувати лише своєму коханому. Ось тільки ватажок кримінального угруповання не збирається відпускати її на вільні хліба.

Дівчина знає занадто багато про його темні справи. Так що цинічний авторитет віддає наказ своїм підопічним розправитися з норовливою найманкою. Фільм Вбивство Джоан (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Тодд Барту
В ролях: Джемі Бернадетт, Ерік Од, Девід Кері Фостер, Каспер Андреас, Деніел Гарднер, Діон Баско