Для Сполучених Штатів боротьба з тероризмом є пріоритетом, в порівнянні з усіма іншими загрозами нацбезпеці. Задля запобігання смертей американських громадян уряд готовий піти на будь-які заходи. Розслідування масштабного вибуху у великому супермаркеті з’ясувало, що до його організації причетні не тільки ісламські бойовики, а й лідери Мексиканських наркокартелів. Саме вони допомагали терористам потрапити в США. Спецагенту Грэйверу було доручено усунути всіх причетних до організації віроломного нападу.

Був розроблений план надсекретної операції, метою якої була інспірація війни між двома найбільшими наркоторговцями Мексики. ЦРУ змогло навіть залучити до операції приватних найманців в особі якогось Алехандро Гиллике. Саме йому було доручено прикінчити одного з наближених картелю Гольфо. Сам же Грэйвер зайнявся викраденням дочки господаря другого найбільшого наркоторговця. Однак план був добре продуманий лише на папері.

На ділі на кордоні розгортається справжнісінька війна з арміями наркоділків і їх прислужниками — Мексиканською поліцією. Фільм Вбивця 2: Солдат (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Стефано Солліма
В ролях: Крістофер Хейєрдал, Йен Боен, Джош Бролін, Меттью Модайн, Джеффрі Донован, Мануель Рульфо, Ізабела монери, Кетрін Кінер, Бенісіо Дель Торо, Джейк пікінг