Фільм Варкрафт 2 (2019) дивитись онлайн в HD якості


Протягом довгих століть неприступні стіни, і могутня світла магія захищали світ людей від будь-яких вторгнень ззовні. Однак, давня магічна сила прокинулася, і зло хлинули потоком в королівство. У серці Азерота був відкритий Темний портал, через який пройшли орди кровожерливих орків, що наповнили володіння людей. Раса виявилася неймовірно жорстокою, і захоплювала всіх в полон. Події, описувані у фільмі, лягли в основу легенди про велике епічне протистояння. Справа в тому, що рідна земля орків, Дренор, загинула, і істоти почали шукати новий будинок.

Чорнокнижник Гулдан, що водить за собою Гарону, полукровку, об’єднує всі клани під одним прапором. Вождь Північних Вовків, Дуротан, одним з останніх призводить свій народ до порталу. Чорнорук, глава Чорної гори, хоче взяти тільки сильних воїнів, щоб провести розвідку. Дрека, вагітна дружина Дуротана, потайки проходить крізь портал, і народжує сина вже в світі людей. Їх дитя народжується мертвим, і лише Скверна його рятує, роблячи шкіра немовляти зеленої. Ельфи живуть в Стальгорні, тоді як люди проживають в Штормграді. Андуїн Лотар, Головнокомандувач, прибуває в ельфійську столицю, щоб оглянути «громобой», нову зброю. І тут він дізнається про напад на гарнізон невідомих загарбників.

Лотар зробить грифона, і летить оглянути місце нападу. Один юний маг вимагає викликати Хранителя, оскільки необхідна біла магія, щоб протистояти скверні. Фільм Варкрафт 2 (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Дункан Джонс
В ролях: Тревіс Фіммел, Пола Петтон, Бен Фостер, Домінік Купер, Тобі Кеббелл, Бен Шнетцер, Роберт Казінскі, Кленсі Браун, Деніел Ву, Рут Негга