Фільм В упор (2019) дивитись онлайн в HD якості


У фільмі «В упор» показана історія звичайного чоловіка на ім’я Пол, який працює медбратом в міській лікарні. Він цілком задоволений своїм життям, у нього є кохана дружина, яка скоро народить, пристойна робота і великий будинок. Але в один момент все різко змінюється, коли в його оселю проникають незнайомі йому люди. Вони вирубують хлопця і викрадають його вагітну дружину. Наступного дня зловмисники ставлять перед чоловіком ультиматум: якщо він зуміє вивести з поліклініки недавно прибулого туди підозрюваного у вбивстві Ейба, то його дружину відпустять.

Після недовгих роздумів Пол вирішує визволити загадкового Ейба і врятувати свою жінку. Обдуривши охорону і персонал, лікарю вдається викрасти злочинця з поліклініки. І ось, здавалося б, його життя знову повернеться в потрібне русло і він зуміє продовжити свою нелегку діяльність. Але незабаром виявляється, що і сам хворий не хоче опинитися в руках бандитів. Фільм В упор (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Разом хлопці пускаються в бігу від поліції і небезпечних незнайомців, кожен з яких бажає забрати Ейба собі. Одночасно двом новоявленим напарникам потрібно буде врятувати дружину Пола.

Режисер: Джо Лінч
Актори: Ентоні Макі, Френк Грілло, Марша Гей Харден, Крістіан Кук, Тейона Парріс