У 2005 році Алекс живе у відокремленому селі зі своєю матір’ю і деспотичним батьком Бьерном. Мати залишає сім’ю, а найближча подруга Анна переїжджає в Стокгольм. Хлопець вирішує також змінити місце проживання і перебирається до мами. Через десять років головний герой добре облаштувався в столиці Швеції, ставши успішним піаністом. Його виступи збирають повні зали, а матеріальний добробут дозволяє забезпечити собі розкішні умови існування. В середині літа в місті відбувається безліч терористичних актів. Алекс розриває контракт з менеджером, захотівши повернуться на малу батьківщину, щоб купити Церковний орган, на якому він і Анна грали в юності.

Сплановані вибухи поширюються по країні з жахливою швидкістю, змушуючи уряд задіяти національну гвардію. У період дощів люди починають поводитися безрозсудно, здійснюючи автомобільні аварії на дорогах. Електричне постачання пошкоджено, як і телефонний зв’язок. Фільм В ім’я порятунку (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

У європейській державі вводиться надзвичайна подія та іноземні війська з метою забезпечення захисту. Вчені з’ясували, що невідомий ворог випустив в грозові хмари небезпечний хімікат, що стирає пам’ять.

Режисер: Віктор Данило
В ролях: Крістофер Нурденрут, Ліза Хенні, Йеспер Баркселиус, Піа Хальворсен, Магнус Сандберг, Крістер Керн, Карін Бертлинг, Ульріка Бекстрем, Олексій Манвелов, Інгве Далберг