Людству загрожує повне знищення, так як, державна секретна організація піддалася хакерській атаці. Злочинці заволоділи файлами з інформацією про конструювання потужної зброї і вже активізували смертоносні пристрої. Їх дії призвели до численних смертей, і по землі прокотилася паніка. Доктор Кейт, яка є досвідченим фахівцем, розпочала активну діяльність щодо запобігання трагедії-повного руйнування земної цивілізації. Сімейство підтримує жінку, воно впевнене, що її метод максимально ефективний і призведе до позитивного результату.

Разом герої виконують масштабну роботу, докладають величезні зусилля і готові ризикувати собою, заради забезпечення людству нормального, безпечного життя. Вони сповнені оптимізму, незважаючи на те, що говорять оточуючі… Після хакерської атаки на державну таємну організацію були викрадені файли зброї масового ураження.

План «Кінець гри» приведений в дію, і лише наполегливість доктора Кейт і її сім’ї зможуть захистити світ від неминучої загибелі. Фільм Ударна хвиля (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Нік Ліон
В ролях: Стейсі Орістано, Райпобут Хіллс, Ед Аматрудо, Морган Лінда, Брюс Томас, Тайлер Перес