Берт Граммер по праву вважається найкращим мисливцем на небезпечних грабоидов. Його пригоди почалися більше чверті століття назад. Тоді він проживав у невеликому містечку на відшибі Невади. Там він вперше вступив у битву з підземними монстрами. Його бій ледь не завершився трагедією, проте головному герою все-таки вдалося вижити. З тих пір він удосконалював свої навички і поступово полювання на підземних тварюк стала сенсом його життя. З кожним роком гігантські черв’яки еволюціонують і протистояти їм стає все складніше. Навіть досвідчені військові часом не можуть здолати злісних тварин.

Коли Граммер дізнається про часті напади грабоидов в Канаді, то разом з сином Тревісом, якого навчив майстерності полювання на величезних чудовиськ, відразу ж вирушає в дорогу. Так герої опиняються на території, що кишить найрізноманітнішими моторошними істотами, поведінка яких дещо відрізняється від зустрічалися йому раніше. Пробувши там деякий час, Берт починає підозрювати, що урядові війська, намагаючись приручити грабоидов, хочуть використовувати їх у власних цілях. Тоді він починає вести власне розслідування. Але незабаром воно змушене перерватися. Один з підземних мешканців заражає його кров своєю отрутою.

Тепер, щоб врятуватися, головному герою необхідно роздобути свіжу отруту одного з монстрів і зробити з нього антидот. Фільм Тремтіння землі 6 (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Дон Майкл Пол
В ролях: Майкл Гросс, Джеймі Кеннеді, Таня ван Граан, Грег Крик, Джеймі-Лі Мони, Джессіка Енсті