Перш ніж робити висновки про якусь людину варто уважніше придивитися до його душі, а не тієї самої зовнішності, яка може бути дуже оманливим. Герой цього сюжету-молодий чоловік на ім’я Томбіроу, ніколи не знав легкого життя. Його сім’я жила дуже бідно. Саме через таку страшну злидні його мати занадто рано і передчасно покинула цей світ. Батько залишився один виховувати маленького сина. Він працював на дамбі, і щоб заробити хоча б трохи грошей намагався братися за найважчу і небезпечну роботу. Але одного разу Томбируо так і не дочекався свого батька. Він чекав його весь вечір і всю ніч.

А батька все не було. Хлопчик не спав до ранку, а на світанку побіг дізнаватися, що ж сталося з батьком цієї зловісної вночі. Як виявилося, якісь лиходії вбили цього нещасного і такого працьовитого людини. І тепер хлопчик залишився один на всьому білому світі. Жодна жива душа не поцікавилася, як він буде жити далі. Але він вистояв, тому що батько навчив його міцності духу і тим навичкам, які стали в нагоді йому по життю.

В цей же час і з ним самим сталося нещастя, в результаті якого було страшно знівечене його обличчя. Але в обмін на це Томбируо придбав неймовірні магічні якості. Фільм Томбіруо (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Сет Ларни
В ролях: Зул Аріфін, Фарід Каміль, Набила Худа, Файзал Хуссейн, Hasnul Rahmat, Фара Ахмад, М. Насир, Dynaz Mokhtar, Faye Kusairi, Michael Chen