Фільм Тихоокеанський рубіж 3 (2020) дивитись онлайн в HD якості


У фільмі «Тихоокеанський рубіж 3» нова хвиля протистояння людей і гігантських монстрів кайдзю, що прийшли на Землю через тріщини, що утворилися в просторі планети закінчилася. Ціною великих людських втрат і руйнувань вдалося зупинити нову хвилю вторгнення інопланетян. Вся планета зазнала руйнувань, але найголовніше людям знову вдалося вистояти і відстояти незалежність нашої планети. Ця битва дала зрозуміти людям, що закритий ними прохід в інший рідний світ кайдзю не панацея на порятунок, адже серед людей знайшлися ті, хто пішов на зраду заради того що б отримати безмежну владу над світом, віддавши її на поталу загарбникам.

Тепер люди не будуть настільки самовпевненими і посилять служби власної безпеки, що б запобігти витоку технологій та інформації в руки противника надалі. Поки ж у них є час відновити зруйновані міста і військові бази, переглянути тактику захисту і нападу під час атак кайдзю. Продовжити вдосконалення бойових роботів з урахуванням отриманого досвіду і нових технологій, а так само внісши зміни в підготовку пілотів єгерів.

Тепер людству залишається лише чекати нових атак інопланетян, в надійний встигнути завершити розпочату ним масштабну підготовку. Фільм Тихоокеанський рубіж 3 (2020) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Стівен С. ДеНайт
В ролях: Джон Бойега, Скотт Іствуд, Кейлі Спені