До охоронцю найвищого класу Майклу Брайсу звертається за допомогою його знайома з ЦРУ. Вони заарештували Даріуса Кінкейду — відомого кілера, від якого хочуть отримати свідчення проти його наймача — мафіозі Владислава Духовича. Кілера потрібно привезти на суд до Англії, але без охорони це нереально, оскільки за його головою вже полюють всі наймані вбивці країни. Майкл сам би з величезним задоволенням його вбив. Але незабаром ситуація загострюється настільки, що колишні вороги змушені діяти спільно, щоб врятуватися від злочинців, що чатують під кожним кущем. Хоч вони як і раніше один одного ненавидять і довіряють власній зброї більше, ніж напарнику, між ними виникає щось, схоже на прихильність.

Райана Рейнольдса глядачі знають по фільму Дедпул, де він зіграв головну роль. Райан допомагав розробляти характер свого персонажа, подаючи безліч ідей режисерові і продюсерам. Завдяки його участі в проекті, зніматися погодився Семюель Л. Джексон. Він вирішив, що їхній дует сподобається глядачам. Але була і ще одна причина-можливість попрацювати з Сальмою Хайек, яка грала дружину Кінкейда Соню.

Рейнольдс вважає за краще самостійно виконувати всі трюки. Незважаючи на те, що характер у картини комедійний, трюків було достатньо, і попрацювати йому довелося чимало. Фільм Тілоохоронець кілера (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Патрік Хьюз
В ролях: Сем Хезелдайн, Жоакім ді Алмейда, Елоді Юнг, Сальма Хайек, Жозефін де ла Бумі, Кірсті Мітчелл, Орі Феффер, Гарі Олдман, Райан Рейнольдс, Семюел Л. Джексон