Фільм Тільки не попадися (2018) дивитись онлайн в HD якості


Дуже смішна історія, яка трапилася з двома товаришами. Втомившись від міської суєти, одного разу два молодих хлопця вирішують відправитися за місто. Але вони навіть не здогадуються про те, що така нешкідлива поїздка змінить їхнє життя назавжди. Адже під час подорожі молоді люди випадково виявили ферму, яка спеціалізується на вирощуванні марихуани. Тим самим вони стали небажаними свідками. І саме з цього моменту починається справжнє полювання на підлітків. Тим хто їх виявити, обіцяють винагороду в розмірі одного мільйона доларів.

Вони вирішили не втрачати можливості і використовувати її в своїх цілях. Ситуація різко прийняла інший оборот, коли стало зрозуміло, що за голови хлопців можуть дати нагороду. Оцінили їх в 100 тисяч американських баксів. Так товариші стали ласим шматочком для інших людей, а тому їм належить постаратися, щоб не потрапити в пастку.

Попереду героїв чекають неймовірні пригоди, в яких не обійдеться без небезпеки і ризику, але також знайдеться місце для гумору і кумедних ситуацій. Фільм Тільки не попадися (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Ді-Шорт
В ролях: Еліз Ніл, Ден Л. Портер, E-40, Майк Еппс, Брайан Хукс, Брок Йонсен, Луэнелль