Вулиці Готема стають безпечнішими з кожним днем. З допомогою лейтенанта Гордона і прокурора Харві Дента Бетмену вдається практично повністю очистить місто від злочинності, звівши роботу поліції до регулювання дорожнього руху та вилову дрібних злодюжок. Але все змінюється, коли маніяк і злочинний геній, відомий як Джокер, занурює місто в справжній хаос. Темному лицареві доведеться битися з рівним собі по силі суперником, який ще й не гребує використовувати різноманітні підлі прийоми. Фільмом «Темний Лицар» Крістофер Нолан не тільки підняв планку супергеройського кіно на небувалу доти висоту, але і змусив глядачів повністю поміняти своє ставлення до фільмів подібного жанру.

Нолановскій Бетмен більше не комікс, а справжня драма з глибокими персонажами і аж ніяк не простий історією. Окремо варто згадати і гру акторів. Крістіан Бейл і Хіт Леджер складають на екрані прекрасну пару, змушуючи глядачів спостерігати за своєю боротьбою, затамувавши подих. Фільм Темний Лицар (2008) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Додайте до цього чудову операторську роботу оскароносного Уолли Пфістера, сценарій Джонатана Нолана і в результаті отримуєте фільм, який перевершив всі очікування, змусив навіть серйозних кінокритиків по-новому поглянути на жанр супергеройського кіно.

Режисер: Крістофер Нолан
Актори: Крістіан Бейл, Хіт Леджер, Аарон Екхарт, Меггі Джилленхол, Гарі Олдман, Майкл Кейн, Морган Фріман, Чин Хань, Нестор Карбонелл, Ерік Робертс